„Magical”, czyli Daniel Z. to kontrowersyjny patostreamer z ulicy Urzędniczej w Toruniu. W serwisie "YouTube" regularnie publikował filmiki, w których dzielił się prywatnym życiem i zarabiał na tym pieniądze. Patostreamer pokazywał awantury, alkoholowe libacje i bijatyki. Nagrania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony internautów.

Właśnie w trakcie tak zwanego „streamowania” Z. namawiał swoją matkę oraz jej konkubenta do składania fałszywych zeznań. W Sądzie Rejonowym „Magical” przyznał się do winy. Usłyszał wyrok rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Sąd zakazał mu „streamowania” i nakazał znalezienie pracy.

Dziś wiemy, że kara zostanie odwieszona. Jak dowiedział się dziennik „Nowości”, sąd wydał postanowienie, na mocy którego Z. zostanie wezwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Powód? „Magical” nie wywiązał się ze swoich obowiązków - nie znalazł pracy, nie odbierał telefonów od kuratora i wciąż nagrywał swoje „programy”.

Co ciekawe, do więzienia trafi także jego matka. Małgorzata Z. została w styczniu ubiegłego roku skazana na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoim konkubentem oraz znieważanie fryzjerki. Kobieta także nie wywiązała się ze swoich obowiązków. Mimo zakazu wciąż piła alkohol i pojawiała się na "patostreamach".