Do drogowego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielny wieczór, około godz. 19:00 na krajowej "dziewięćdziesiątce jedynce" w miejscowości Grzywna w powiecie toruńskim.

Dwa auta - Audi i Skoda - wylądowały w rowie. Jak do tego doszło? - 20-latka, która siedziała za kółkiem Audi wykonała nieprawidłowy manewr wyprzedzania. Z tego powodu dwa samochody wypadły z drogi i wjechały do rowu - powiedział w rozmowie z portalem "Oto Toruń" asp. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Sporo pracy mieli zwłaszcza strażacy. W akcji uczestniczyli także ratownicy medyczni. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Wobec 20-latki skierowany został do sądu wniosek o ukaranie. Jak poinformowała nas policja, wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Uwaga kierowcy! W dzień panować będą dobre warunki do jazdy, ale w nocy z poniedziałku na wtorek (4/5 października), a także o poranku mogą pojawić się lokalne mgły, które w dużym stopniu ograniczą widoczność za kółkiem.