Centrum Handlowe Rondo przygotowało cykl "Teatrzyki Na Okrągło". Co miesiąc planowane są bezpłatne spektakle dla najmłodszej publiczności. Najbliższe przedstawienie odbędzie się w sobotę 25 września. Aktorzy z Teatru Magmowcy zaprezentują "Jesienną przygodę w kuchni" - to opowieść o przygodach wesołego garnka.

- Jako centralne miejsce na mapie Bydgoszczy zawsze staramy się być blisko mieszkańców, oferując im nie tylko komfortowe miejsce zakupów, ale też kreatywną przestrzeń, w której mogą miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi - informuje Sylwia Klaman, Marketing and PR Director, Cromwell Property Group, właściciel CH Rondo.

Na deskach teatru CH Rondo_2

- W tym roku ruszamy już z trzecią edycją spektakli teatralnych dla najmłodszych, które za każdym razem dostarczają rozrywki zarówno dzieciom, jak i ich dziadkom i rodzicom. Mamy nadzieję, że nowy cykl przedstawień spotka się z równie dużym zainteresowaniem i dostarczy małym widzom samych pozytywnych emocji - uzupełnia.

Widowisko w sobotę będzie można zobaczyć o 11, 13 i 15 na scenie ustawionej pomiędzy perfumerią Sephora i Kwiaciarnią Olivia. Dopełnieniem spektaklu będą warsztaty kulinarne dla najmłodszych, które poprowadzi Fundacja Działań Twórczych - "Pola Inspiracji". Udział w spektaklu i warsztatach jest bezpłatny.

"Teatrzyki Na Okrągło" będą odbywały się raz w miesiącu. Uczestnicy otrzymają specjalny dzienniczek na stemple udziału - zebranie czterech gwarantuje nagrodę, którą będzie można odebrać w grudniu.