Już w najbliższy piątek (10 września) muzyczne wydarzenie w Świeciu. Na gali disco polo i festynie miejskim organizowanych na parkingu przy hali widowiskowo-sportowej pojawią się zespoły CamaSutra i After Party. Tych grup fanom disco polo nie trzeba przedstawiać. Ich utwory w serwisie YouTube mają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń.

Wśród największych hitów CamaSutry należy wymienić przede wszystkim "Porwij mnie" i "Tego Chcesz". After Party nagrał z kolei tak nośne kawałki jak: "Nie daj życiu się", "Ona lubi pomarańcze" , czy "Tylko ona jedyna". Wspólnie w tym roku wypuścili singiel "Kochanie powrotów nie ma".

Start imprezy o godzinie 20:00. Wydarzenie jest biletowane. Bilety w cenie 30 zł dla dorosłycch w przedsprzedaży do kupienia w biurze hali i w klubie Chocolate, który również znajduje się w tym samym obiekcie. W dniu koncertów - 35 zł. Dzieci do 12. roku życia - bilety 5 zł.

Po zakończeniu występów gwiazd disco polo, podczas dalszej części zabawy o oprawę muzyczna, ale już wewnątrz klubu zadbają stali rezydenci Chocolate Club Świecie - DJ Piku i DJ Rafcio.