Kolektura w pasażu handlowym w Lubiczu Górnym przy ul. Bankowej 3 jest chyba szczęśliwa. Już drugi raz w tym miejscu padła główna wygrana w grze LOTTO. W sierpniu 2019 roku udało się wygrać tu w „Mini Lotto” ponad 100 tysięcy złotych, teraz szczęśliwiec zgarnął dokładnie 250 tysięcy w „Kaskadzie”.

Los został wysłany we wtorek. Tego samego dnia odbyło się losowanie. Gracz nie wytypował liczb samodzielnie, bo w „Kaskadzie” są one wybierane metodą „chybił trafił”. Jak się okazało, było warto, bo na kuponie, który kosztował zaledwie dwa złote pojawiły się szczęśliwe numery.

250 tysięcy to główna wygrana w Kaskadzie. Warto jednak dodać, że szczęśliwemu graczowi z Lubicza Górnego zostanie potrącone 10 proc. podatku dochodowego. Żeby odebrać nagrodę zwycięzca musi w ciągu dwóch najbliższych miesięcy zgłosić się w jednym z siedemnastu regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w Polsce.

Największa wygrana w Toruniu w historii gier LOTTO padła w 2015 roku. 11 dnia kwietnia szczęśliwiec wysłał los w kolekturze przy ul. Grudziądzkiej, nieopodal hotelu „Filmar” i wygrał dokładnie 13 219 619 złotych i 50 groszy.