To pierwsza główna wygrana w tym roku w Toruniu. To także pierwsza główna wygrana w kolekturze przy ul. Rydygiera. Dotychczas w naszym mieście zdecydowanie szczęśliwszy był punkt przy ul. Wyszyńskiego 19 - tam w ostatnich miesiącach padły trzy główne wygrane.

Jak można wygrać wspomnianą już „Ekstra Premię”? Jest ona ściśle powiązana z „Ekstra Pensją” (w grze bierze udział 35 oraz 4 kule, umieszczone w osobnych bębnach maszyny losującej. Zadaniem gracza jest wytypowanie 5 z 35 kul oraz jednej z 4 kul). Dopłacając 1 zł do standardowego blankietu „Ekstra Pensji” uczestniczymy równocześnie w losowaniu „Ekstra Pensji”, jak i odbywającym się tuż po nim losowaniu "Ekstra Premii".

"Ekstra Pensja" daje nam możliwość wygrania 5000 zł co miesiąc przez 20 lat lub też wielokrotności tej kwoty jeśli zwielokrotnimy stawkę (oraz cenę zakładu). "Ekstra Premia" to jednorazowa wygrana w wysokości 100 000 zł lub analogicznie jej wielokrotność.

Warto dodać, że od wygranej szczęśliwemu graczowi z Torunia zostanie potrącone 10 proc. podatku dochodowego. Żeby odebrać nagrodę zwycięzca musi w ciągu dwóch najbliższych miesięcy zgłosić się w jednym z siedemnastu regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w Polsce.

Największa wygrana w Toruniu w historii gier LOTTO padła w 2015 roku. 11 dnia kwietnia szczęśliwiec wysłał los w kolekturze przy ul. Grudziądzkiej, nieopodal hotelu „Filmar” i wygrał dokładnie 13 219 619 złotych i 50 groszy.