Pod koniec listopada Magda Gessler przyjechała na kilka dni do Torunia. Szybko okazało się, że znana restauratorka przeprowadza w naszym mieście kolejną „Kuchenną Rewolucję”, bo została zauważona w lokalu „Baku” przy ul. Łaziennej.

Po wyjeździe „Gesslerowej” restauracja zmieniła nazwę na „Listy z Kaukazu”. Jednak to oczywiście nie wszystkie zmiany, do których doszło w tym lokalu. O pozostałych dowiemy się już w tym tygodniu. Już w najbliższy czwartek (25 lutego) po godz. 21:30 będzie można obejrzeć odcinek z Torunia w serwisie „Player”.

W telewizji ten odcinek zostanie wyemitowany za kilka tygodni - akutalnie czekamy na premierę drugiego, natomiast ten, w którym rewolucję przechodzą Listy z Kaukazu to 12. epizod z całej 22 serii kulinarno-organizacyjnych przygód najbardziej znanej restauratorki w naszym kraju.

Warto dodać, że nie wszystkie interwencje Magdy Gessler w Toruniu zakończyły się sukcesem. W przeszłości "Kuchenne Rewolucje" nagrywane były m.in. w restauracji "Zamkowa" w ruinach Zamku Krzyżackiego, która splajtowała jeszcze przed emisją odcinka. Sprawa odbiła się szerokim echem.